Mając na celu lepszą i natychmiastową obsługę swoich klientów, EUROSOFA proponuje proste rozwiązania płatności zarówno online, jak i za pobraniem. Po uzgodnieniu przez klienta dokładnej kwoty do zapłaty, w tym transportu i usług dodatkowych może zapłacić za swoje zamówienie w następujący sposób:

 

1. Płatność przelewem bankowym

Przelew zwykły - przelew bankowy lub pocztowy kierowany na konto i dane sprzedawcy.
Numer rachunku bankowego Sprzedawcy: 17 1050 1764 1000 0090 3080 9553
Dane sprzedawcy: Eurosofa Spółka z o.o 11-700 Mrągowo, ul. Brzozowa 16
W tytule przelewu proszę podać numer zamówienia lub nazwę zamówienia.
Płatność możliwa jest wyłącznie w walucie polskiej (polski złoty).

 

Gdy tylko twoja płatność zostanie zaksięgowana na naszym koncie bankowym, rozpocznie proces realizacji Twojego zamówienia. Jeśli nie zastosujesz się do poprzedniej procedury, a Twoja wpłata nie będzie zawierała numeru zamówienia ani nazwy tego zamówienia, nie będziemy mogli zidentyfikować, że wpłata odpowiada Twojemu zamówieniu i wystąpią dodatkowe opóźnienia w jej realizacji. Jeśli Twój bank pobiera dodatkowe koszty za usługi przelewu, obciążony zostanie nimi kupujący.

 

 

2. Płatność PayU
Płatności za zamówienie możesz dokonać także wybierając podczas zamówienia płatność PayU. Po kliknięciu w przycisk "Finalizacja zamówienia" zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę płatności PayU gdzie będziesz mógł dokonać szybkiego przelewu z konta twojego banku, płatność blikiem, lub kartą kredytową/debetową. Po dokonaniu płatności, zamówienie automatycznie zmieni status na opłacone.

 


3. Płatność przy odbiorze
Płatność za pobraniem – płatność gotówką przewoźnikowi podczas dostawy zamówienia. W przypadku firm kurierskich istnieje także możliwość płatności kartą przy odbiorze mebli.

 

 

4. Płatność ratalna
Zakup na raty - raty są realizowane za pośrednictwem serwisu PlatformaFinansowa.pl. Po wybraniu formy zapłaty iRaty zostaniesz przekierowany na stronę internetową serwisu PlatformaFinansowa.pl, gdzie będziesz mógł złożyć wniosek ratalny, zawierający niezbędne minimum formalności. Po wypełnieniu wniosku, zostanie sprawdzona Twoja zdolność kredytowa i zostaniesz telefonicznie poinformowany o przyznaniu Tobie kredytu na zakup wybranych mebli.

Pliki cookies są ważne dla prawidłowego funkcjonowania eurosofa.pl oraz w celu poprawy komfortu korzystania ze strony sklepu.
Wybierz «Akceptuj» lub «Ustawienia», aby ustawić swoje opcje.